Ceny już od 35zł
Niebo niewidoczne
16 - 21°C

Niebo niewidoczne, niewielki deszcz

ciśnienie atmosferyczne: 754 mmHg

wiatr zachodni, do 7 m/s

Pokoje Gościnne ALEKSANDER w Darłówku

Pokoje, kwatery, Pokoje Gościnne ALEKSANDER, Darłówko - Cennik

Cennik

Ceny w sezonie letnim 2020 przedstawiają się następująco:

1. Apartament dla 4 osób, składający się z pokoju, kuchni i łazienki ( wyposażenie: 2*tv – cyfra +, łącze internetowe, lodówko - zamrażarka, kuchenka elektryczno - gazowa, mikrofala, zmywarka, ekspres ciśnieniowy do kawy, czajnik elektryczny, ręczniki, zestaw garnków, talerzy i sztućców, parawan).

Koszt 250 zł za dobę- za apartament.

2. Pokój z łazienką dla 4 osób (wyposażenie: TV – cyfra+,  łącze internetowe, lodówko - zamrażarka, czajnik elektryczny, mikrofala, ręczniki,  zestaw talerzy i sztućców, parawan).

Koszt 200zł za dobę – za pokój.

3. Pokój z łazienką dla 2 osób (wyposażenie: tv,  łącze internetowe, lodówko - zamrażarka, czajnik elektryczny, odtwarzacz dvd,  ręczniki, zestaw talerzy i sztućców, parawan).

Koszt 120zł za dobę – za pokój.

4. Domek letniskowy dla 4 osób (wyposażony w sprzęt plażowy, czajnik elektryczny, talerze i sztućce). Łazienka i kuchnia letnia znajdują się w osobnym pomieszczeniu i przeznaczona są dla 2 lub 3 domków.

Koszt to 120 zł za dobę – za domek.

5. Domek letniskowy dla 3 osób (wyposażony w sprzęt plażowy, czajnik elektryczny, talerze i sztućce). Łazienka znajduje się w osobnym pomieszczeniu i przeznaczona jest dla 2 lub 3 domków.

Koszt to 100 zł za dobę – za domek.

6. Domek letniskowy dla 2 osób (wyposażony w sprzęt plażowy, czajnik elektryczny, talerze i sztućce). Łazienka znajduje się w osobnym pomieszczeniu i przeznaczona jest dla 2 lub 3 domków.

Koszt to 70 zł za dobę – za domek.

Na terenie posesji zapewniamy bezpłatny parking, miejsce na ognisko lub grill, plac do zabaw i rekreacji. Zwracam także uwagę na fantastyczną lokalizację (80 m od morza, 100 m od portu i centrum).

W załączniku przesyłam prezentację.

Gdyby nastąpiły problemy z odczytem prezentacji proszę o info. – wtedy prześlę zdjęcia wybranej oferty.

tel. kontaktowy: 781 314 095 lub 691 893 482